יום שני, 13 ביוני 2016

סלונים מעוצבים

הסלון, יעידו רבים, הוא החדר החשוב בבית, בשל הרושם שהוא יוצר. ישנה אמנם חשיבות רבה לעיצוב חדר השינה, האמבטיה או המטבח, אולם בסופו של יום, כאשר מבקרים אורחים בבית, הם כנראה יתרשמו בעיקר מהסלון – החדר בו ישהו במרב הזמן של ביקורם. סלונים מעוצבים מהווים בימינו דבר בר השגה כמעט על-ידי כל אחד, גם עבור אלו שהפרוטה אינה בהכרח מצויה בכיסם. קיים גם מבחר מרשים של רהיטים מסוגים וחומרים שונים, אתם ניתן למצוא ולאתר במחירים טובים למדי. סלון מעוצב הוא, לדעת רבים, "כרטיס הביקור" שלכם עבור המתארחים בביתכם; בנוסף, סלון כזה יכול להשרות אווריריות ואווירה נעימה ביום-יום. לפיכך, רבים בוחרים לפנות לאנשי מקצוע והמתמחים בעיצוב חדרי סלון איכותיים, עם תשומת לב משמעותית לריהוט.

ראוי להדגיש שעיצוב של סלון הוא תהליך ממושך וכדאי להתכונן אליו מראש. בדרך כלל לא קיים צורך אמיתי לשפץ את הסלון על-מנת לעצב, אך ראוי לקחת בחשבון תקופה כלשהי בה הסלון לא יהיה מושלם, עד לרגע בו יכלול את הרהיטים הסופיים. בעת עיצוב סלון, כדאי קודם כל לחשוב ולדמיין את התמונה הכללית ורק אחר-כך לקבל החלטה מתאימה בנוגע לרהיטים המסוימים שיתאכלסו בסלון. טעות נפוצה למדי היא לעסוק בעניין עיצוב רהיטים עבור הסלון על בסיס החלטה שאינה מבוססת על הגיון בריא ושיקול רציני, זאת כיוון שגם אם רהיט מסוים תפס את מבטכם, אין זה אומר שיצליח להשתלב כראוי במראה העיצובי של הסלון אליו אתם שואפים. פנייה אל מביני עניין תסייע לכם בהתאמת הריהוט לסלון; לעיתים תגלו ריהוט בעיצוב מפתיע ביותר עליהם לא יכולתם לחשוב או להעלות על דמיונכם אם לא הייתם מתייעצים עם אנשי מקצוע.

 קונספט עיצובי של סלון יכול להוות לא יותר מהגדרה פשוטה ומדויקת של האווירה המסוימת אליה אתם שואפים, לדוגמא – עיצוב מודרני או עיצוב כפרי. אחרי שהבהרתם לעצמכם במה בדיוק אתם מעוניינים מבחינת הקונספט העיצובי, תוכלו להתחיל בבחירת הרהיטים המסוימים שייצרו את האווירה המבוקשת.

גשו עוד היום לארנה עיצוב רהיטים שיסייעו לכם בכל הנוגע בעניין סלוניםמעוצבים ועוד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה