יום שלישי, 5 בדצמבר 2017

גישור גירושין – מה זה ומה היתרונות של זה?

כאשר אנחנו בוחרים להיפרד מבן או בת הזוג שלנו ולהתגרש אנחנו נכנסים לתקופה גדולה מאוד של אי וודאות, לחץ וקושי רגשי. פירוק משפחה או נישואין זה אף פעם לא תהליך קל ואם אנחנו עוברים אותו כדאי לנו לעשות הכול על מנת להפוך אותו לנסבל יותר ופחות מכאיב. זוגות רבים בוחרים להתגרש במסגרת של הליך גישור גירושין ולא במסגרת של תביעות הדדיות בבית המשפט. הליך הגישור הוא שווה ערך מבחינה חוקית להליך משפטי בבית משפט – אבל הוא נעשה תוך התחשבות בשני הצדדים ומשא מתן המתקיים בניהם.


למה כדאי לפנות לשירות של יועץ כשמתגרשים?


כאשר אנחנו מתגרשים כדאי לנו מאוד לפנות לשירות של יועץ או של מגשר מקצועי. גירושין לא חייבים להיות מאבק עיקש וחמור מאוד – הם יכולים להתנהל גם באווירה יותר נעימה ופחות מאיימת. המגשר יוכל לסייע לנו להחליט איך אנחנו נחלק את הרכוש המשותף שלנו ואת המשמורת על הילדים המשותפים שלנו לאחר הפרידה בינינו ובין בן או בת הזוג שלנו לשעבר.


יתרונות של הליך גישור ואיך הוא יכול להפוך את הגירושים שלנו לקלים יותר?


להליך של גישור יש יתרונות רבים והוא יכול להפוך את הגירושים של כל זוג לקלים יותר. הליך זה יכול לאפשר לזוגות שנפרדים להיפרד באופן חיובי יותר והרבה פחות הרסני. פעמים רבות כאשר אנחנו נפרדים ומתגרשים אנחנו לא יוצאים מהחיים של הגרוש או הגרושה שלנו – אנחנו ממשיכים לגדל אתו או אתה את הילדים שלנו ולכן חשוב לשמור על מערכת יחסים תקינה בנינו. ההליך של הגישור יכול לאפשר לנו להגיע להסכמות ולמנוע מאתנו סכסוכים מיותרים שיעלו לנו הרבה מאוד מבחינה כלכלית ומבחינה אישית ורגשית.

למידע נוסף - ראו מגשר גירושין 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה